biuro@sk1920.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

*kliknij w temat aby rozwinąć odpowiedź

SK 1920 to stowarzyszenie kibiców Ruchu Chorzów z Katowic mające na celu wykorzystanie potencjału wszystkich kibiców i sympatyków Ruchu Chorzów. Głównym celem jest promowanie marki jak i historii Ruchu Chorzów w mieście oraz wspieranie klubu. Stowarzyszenie będzie również organizować akcje mające na celu integrację środowiska kibicowskiego.

1. Po zapoznaniu się ze statutem stowarzyszenia oraz uchwałą o wysokości składek członkowskich wypełniasz (wydrukowaną przez siebie lub otrzymaną) deklarację członkowską oraz potwierdzasz swoje dane podpisem.
2. Wypełnioną i podpisaną deklarację wysyłasz listem poleconym na adres stowarzyszenia(Dane stowarzyszenia znajdziesz w zakładce kontakt) lub dostarczasz przedstawicielom SK 1920 podczas domowych meczów Ruchu Chorzów.
3. Możesz zapisać się również online, wypełniając wszystkie dane elektronicznie.
4. Czekasz na decyzję dotyczącą przyjęcia w szereg członków stowarzyszenia. Jeśli decyzja będzie pozytywna otrzymasz indywidualny numer konta bankowego specjalnie na twoje składki. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz czuć się pełnoprawnym członkiem stowarzyszenia

Tak. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie rejestracja online.

Jest to możliwe a procedura wygląda podobnie do normalnej. Musisz natomiast liczyć się z większymi koszt mi przesyłki deklaracji członkowskiej dlatego najlepiej zebrać znajomych z niebieskiej emigracji i wysłać jak najwięcej deklaracji za jednym razem. Jeśli w okolicy jest Was wielu, polecamy wysłać maila na adres biuro@sk1920.pl – skontaktujemy się z Wami i pomożemy zorganizować grupowe członkostwo.

Trzeba pamiętać, że idea tego stowarzyszenia to dawanie od siebie fan clubowi Niebieskie Katowice oraz klubowi jak najwięcej można bez liczenia na specjalne przywileje.

W przyszłości planujemy jednak również oferty specjalne skierowane do naszych członków za pośrednictwem klubu, firm i członków wspierających. Rozmowy o takiej współpracy już się odbywają z paroma podmiotami.

NIE. Nikt z racji bycia w stowarzyszeniu nie będzie mógł za darmo pojechać na mecz domowy czy wyjazdowy. Składki będą przeznaczane na wspieranie fan clubu oraz klubu jak i koszty związane z prowadzeniem stowarzyszenia (siedziba, opłaty pocztowe, obsługa finansowa itp.)

Wszystkich członków stowarzyszenia i osoby chcące wstąpić a zainteresowane tematem zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami SK 1920 na meczach domowych czy tez wyjazdach bądź kontakty poprzez naszą stronę czy media społecznościowe, przedstawimy odpowiednie dokumenty i odpowiemy na pytania związane z działalnością stowarzyszenia. Również co roku Zarząd będzie przedstawiał szczegółowe sprawozdanie podczas Walnego Zgromadzenia Członków.

Obecnie nie jest to możliwe, ale zamierzamy podjąć kroki by ta sytuacja uległa zmianie.

Członkowie wspierający (aktualnie tylko osoby fizyczne) mają możliwość indywidualnego ustalenia swojego członkostwa. By omówić jak wzajemnie możemy sobie pomóc prosimy o wstępny kontakt mailowy biuro@sk1920.pl gdzie prześlemy wstępne materiały oraz ustalimy spotkanie w celu negocjacji szczegółów.