biuro@sk1920.pl

Industriada 2023

Już po raz drugi 𝐒𝐊𝟏𝟗𝟐𝟎 ma ogromną przyjemność, na zaproszenie właścicieli obiektu Browar Mokrskich W Katowicach Szopienicach, wziąć udział w jednym z punktów tego wydarzenia.
Ponownie kierując swą ofertę głównie do dzieci i młodzieży.
Dmuchańce, animacje, malowanie twarzy i tatuaże, niebieska wata cukrowa, popcorn, smyczki i plany lekcji to tylko część atrakcji które czekały tego dnia i z których skorzystało ku Naszej uciesze blisko 400 dzieciaków.
Dodatkowo odwiedzając wraz z rodziną imprezę „SUPER NIESPODZIANKĘ” sprawił Nam Wiceprezes Ruch Chorzów Marcin Stokłosa, który został gorąco przywitany przez obecnych na miejscu kibiców Niebieskich.
Oczywiście i dorośli mieli na miejscu co robić za sprawą programu przygotowanego przez gospodarzy m.in. zwiedzaniem obiektu, koncertem, grami terenowymi czy pokazem akrobacji.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Browar Factory Centrum za zaufanie jakim Nas obdarzono. Mamy nadzieję że i tym razem się podobało, a nasze zespoły jeszcze nie raz się połączą by robić fajne rzeczy.
Dziękujemy również wszystkim kibicom, którzy wspierają Nasze Stowarzyszenie, ekipie z Niebieskie Szopienice za pomoc oraz ośrodkowi KIBICE RAZEM Ruch Chorzów, to dzięki Wam my mogliśmy zrealizować nasz plan.
Podziękowania kierujemy również do Dmuchańce Katowice za wypożyczenie sprzętu.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dołącz do www.SK1920.pl i wspieraj wraz z Nami Ruch Chorzów i Fan Club Niebieskie Katowice ❕❕❕

UDOSTĘPNIJ:

Share on facebook
Share on twitter

Zobacz również: